Ankara´nın tek bedensel engelli milli yüzücüsü Rio yolunda
Ankara´nın tek bedensel engelli milli yüzücüsü Rio yolunda
Ankara´nın bedensel engelli tek milli yüzücüsü Hamit Demir, Portekiz´de katılacağı Avrupa Şampiyonası´nda, 2016 Rio Paralimpik Oyunları bileti almak için mücadele verecek.
Röportaj
BAĞCILAR ENGELLERİNİ AŞIYOR.
BAĞCILAR ENGELLERİNİ AŞIYOR.
Yaptığı atılımlarla adından sıkça söz ettirmeye devam eden Bağcılar Belediyesi 2011 yılında hizmete soktuğu Engelliler Sarayı ile ilçe sınırları içerisinde yaşamlarını idame ettiren engelli ve ailelerine umut oldu. Alış veriş merkezi görünümündeki Engelli merkezinde Ayrıca 25 atölye odası bulunan yapıda; 2 konferans salonu, bir kapalı sinema ve bir çok amaçlı salonun yanı sıra yemek ve pasta atölyesi de bulunmakta. Teknik özellikleri bakımından da engellilere göre dizayn edilen bina da 37 branşta hizmet veriliyor.
Röportaj
TÜRKİYE´DE MÜZİK VE DİL EKSENİNDE KÜLTÜREL YOZLAŞMA.
TÜRKİYE´DE MÜZİK VE DİL EKSENİNDE KÜLTÜREL YOZLAŞMA.
Bir toplumun temelini kültür oluşturmaktadır. Bir toplumun yaşayış tarzı, tinsel özellikleri, gelenekleri, töreleri, dili, duyuş ve düşünüş birliği, resmi, mimariyi, müziği vb. barındıran tüm sanatsal ürünler o toplumun kültürünü oluşturmaktadır. Bu kültürel öğelerden dil ve müzik bir toplumun belirleyici önemli özelliklerini bünyesinde taşır. Bu iki kültürel öğenin yapısında meydana gelen gelişim, değişim ve bozulmalarda da aynı şekilde paralellik göstermektedir.
Röportaj
1
DOLAR
5.6785
EURO
6.2747
İstanbul için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:34 08:20 13:17 15:37 17:55 19:29
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Emanet ehline verilmez ise, o topluluğun kıyameti yakındır..

Hz. Muhammed
-Global ısınma yükselen deniz seviyesi 2050 yılında shangai ve deniz kıyısındaki Çin şehirlerinde büyük sellere neden olacak.bu sellerde 76 milyon kişi evsiz kalacak. -Üzerinde barkodu olan ilk ürün Wringleys marka sakızdır. -Kereviz yerken harcanan ka

İlginç Bilgiler 3
Label

Label
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ