KAHVECİ, “DÜNYA TİCARET ÖRĞÜTÜ VE DÜNYA SAĞLIK ÖRĞÜTÜNÜ ÜLKEMİZE DAVET ETMEYİN.”

Atatürk- Atabey Türk Ocakları Genel Başkanı Gazeteci- Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci ülke çapında derneğin şube açılışlarına devam ediyor. Kahveci bu günde derneğinin şubeler zincirine Tekirdağ Çorlu’yu ilave etti.

KAHVECİ, “DÜNYA TİCARET ÖRĞÜTÜ VE DÜNYA SAĞLIK ÖRĞÜTÜNÜ ÜLKEMİZE DAVET ETMEYİN.”

Atatürk- Atabey Türk Ocakları Genel Başkanı Gazeteci- Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci ülke çapında derneğin şube açılışlarına devam ediyor.  Kahveci bu günde derneğinin şubeler zincirine Tekirdağ Çorlu’yu  ilave etti.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yönetim sistemini, Türk Milletinin yaşam kültürünü ATATÜRK gibi, ATA TÜRK‘e, doğaya, akla, bilime ve mevcut hukuka göre yeniden tesis etmek amacıyla kurulan ATABEY TÜRK OCAKLARI çalışmalarına ülke genelinde bünyesine eklediği yeni şubeleri ile yoluna devam ediyor. İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Aydın illerinin açılışını gerçekleştiren Atatürk  Atabey Türk Ocakları Dün açılışını yaptığı Tekirdağ Çorlu ilçesinin ardından Pazar Günü Bursa 25 Temmuz Alanya, 26 Temmuz Mersin ve 27 Temmuz da ise Adananın ardından hız kesmeden çalışmalarına diğer illerinde açılışları ile devam edecek.

Dün Çorlu’da yoğun bir ilgi gösterildiği açılışta ülkedeki gündemi değerlendiren Derneğin Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci, “Dünya da bir çok ülke DTÖ ve DSÖ ile ilişkilerini keserken biz adamlara ülkemizde yer vermeye kalkıyoruz. Bu uygulamadan vaz geçmeliyiz. “ dedi.

Kahveci, Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirleri ışığında kurulan ve Türküm diyen her bireyi, Türkiye Cumhuriyeti devleti ve milletinin yüreğinde tek vücut olarak toplamak ve Türk ve Türk olmanın gururu ve birliğini; dirliğini yaşatmak için oluşturulan ve kurulan ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI; “Kendisini Türk kabul eden vatandaşımıza kapıları açıktır. Biz Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz. Ülkemizin tek kurtuluş reçetesi de budur.”

Kahvecinin konuşmaları alttaki videoda